ostrze wymienne do obcinaka do rur z tworzywa 90 23 02 BK, KNIPEX [90 23 02 E01]
-
Producent:
-
Kod producenta:90 23 02 E01
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 974 pkt. |
Zapasowe ostrze tnące do obcinaka do grubościennych rur z tworzywa DPT50 90 23 02 BK, KNIPEX 90 23 02 E01, przeznaczone do cięcia rur o średnicy 32, 40 oraz 50 mm i grubości ścianki 2,5 - 3,5 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Ostrze wymienne do obcinaka do rur grubościennych 90 23 02 BK, KNIPEX [90 23 02 E01]:
- zamienne ostrze tnące do obcinaka do cięcia rur z PVC, PP, PE i innych tworzyw sztucznych o grubości 2,5 - 3,5 mm i średnicy 32,40 lub 50 mm,
- może być stosowane dwustronnie,
- przeznaczone do obcinaka 90 23 02 BK,
- wyjątkowo ostre, o wysokiej wydajności cięcia,
- wymiary: 10 x 6 mm
| waga: | 4 g |
| przeznaczenie: | do rur z tworzywa |
| EAN: | 4003773092193 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.004 kg |
| długość opakowania: | 13 cm |
| szerokość opakowania: | 8 cm |
| wysokość opakowania: | 1.1 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
