obcinak do grubościennych rur z tworzywa o średnicy 32/40/50mm, DPT50, KNIPEX [90 23 02 BK]
-
Producent:
-
Kod producenta:90 23 02 BK
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2438 pkt. |
Profesjonalny obcinak do rur grubościennych z tworzywa sztucznego, DPT50, KNIPEX 90 23 02 BK.
Przeznaczony do cięcia rur o średnicy 32, 40, 50 mm i grubości ścianki od 2,5 do 3,5 mm.
Ostrze z dwoma powierzchniami tnącymi można łatwo odwrócić w przypadku oznak zużycia lub wymienić bez użycia dodatkowych narzędzi.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Obcinak do grubościennych rur odpływowych, DPT50, KNIPEX [90 23 02 BK]:
- obcinak przeznaczony do cięcia i fazowania grubościennych rur z PP, PE, PVC i wielu innych tworzyw sztucznych o średnicy 32, 40 lub 50 mm i grubości ścianki od 2,5 do 3,5 mm,
- gładkie cięcie zapewnia brak konieczności ponownego ustawiania oraz zmniejsza ryzyko zablokowania lub uszkodzenia uszczelnienia,
- wysokiej jakości łożyska ślizgowe i samonastawne rolki prowadzące ułatwiają prowadzenie i cięcie rur,
- ostrze z dwoma powierzchniami tnącymi można łatwo odwrócić w przypadku oznak zużycia lub wymienić bez użycia dodatkowych narzędzi (ostrze wymienne [90 23 02 E01] dostępne oddzielnie),
- łatwe pozycjonowanie dzięki dobrej widoczności punktu cięcia,
- sprężynowe ostrze tnące nie wymaga przestawiania podczas cięcia,
- docinanie lub precyzyjne cięcie możliwe jest od długości ok. 10 mm,
- automatycznie wykonywana fazka zapewnia równomierne rozprowadzenie kleju,
- korpus obcinaka wykonany z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym.
PARAMETRY TECHNICZNE OBCINAKA DPT50 KNIPEX [90 23 02 BK]:
- grubość ścianki ciętych rur: 2,5 - 3,5 mm,
- średnica ciętych rur: 32, 40, 50 mm,
- wymiary: 202 x 91 x 40 mm,
- waga: 294 g
| długość całkowita: | 202 mm |
| waga: | 294 g |
| przeznaczenie: | do rur z tworzywa |
| EAN: | 4003773092186 |
| zakres chwytania: | 32, 40, 50 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| średnica rur: |
|
| masa z opakowaniem: | 0.350 kg |
| długość opakowania: | 26 cm |
| szerokość opakowania: | 10 cm |
| wysokość opakowania: | 4.1 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
