ostrza zapasowe do szczypiec Multistrip [12 49 21]
-
Producent:
-
Kod producenta:12 49 21
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 793 pkt. |
ostrza zapasowe firmy Knipex [1249-21] do szczypiec Multistrip 10 o symbolu 1249-195
zestaw zawiera jedną parę noży
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.| EAN: | 4003773057581 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.021 kg |
| długość opakowania: | 8.4 cm |
| szerokość opakowania: | 5.1 cm |
| wysokość opakowania: | 1.7 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
