matryca do złączy solarnych gesis® solar PST 40 (Wieland), do szczypiec typu Crimp System, Knipex [97 49 69 2]
-
Producent:
-
Kod producenta:97 49 69 2
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7770 pkt. |
Matryca do złączy solarnych gesis® solar PST 40 (Wieland), do szczypiec typu Crimp System, Knipex [97 49 69 2].
Współpracuje ze szczypcami typu Crimp System.
Zakres pracy 4,0 / 6,0 / 10,0 mm².
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.matryca do kabli solarnych gesis® solar PST 40 (Wieland), firmy Knipex [97 49 69 2]:
- przeznaczona do zagniatania złącza do kabli solarnych gesis® solar PST 40 (Wieland),
- współpracuje ze szczypcami typu Crimp System,
parametry matrycy Knipex [97 49 69 1]:
- przeznaczona do: złącza do kabli solarnych gesis® solar PST 40 (Wieland),
- zakres pracy: 4,0 / 6,0 / 10 mm²,
- AWG: 7/10/11,
- liczba miejsc zaciskania: 3,
- wymiary: 32 x 32 x 8 mm,
- waga: 35 g,
| waga: | 35 g |
| EAN: | 4003773072126 |
| długość szczęk: | 32 mm |
| zakres pracy: |
|
| kształt zaciskania: | Wieland PST 40 |
| zastosowanie: | do zagniatania |
| zakres pracy AWG: |
|
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| typ złącza: | Wieland PST 40 |
| masa z opakowaniem: | 0.040 kg |
| długość opakowania: | 3.2 cm |
| szerokość opakowania: | 3.2 cm |
| wysokość opakowania: | 0.8 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
