matryca do złączy fotowoltaicznych MC4 Multi-Contact, do szczypiec typu Crimp System, Knipex [97 49 66 6]
-
Producent:
-
Kod producenta:97 49 66 6
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 11652 pkt. |
Matryca do złączy fotowoltaicznych MC4 Multi-Contact, do szczypiec typu Crimp System, Knipex [97 49 66 6].
Przeznaczona do cięcia, odizolowywani i zagniatania, współpracuje ze szczypcami typu Crimp System.
Zakres pracy 6,0 mm².
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.matryca do złączy fotowoltaicznych MC4 firmy Knipex [97 49 66 6]:
- przeznaczona do cięcia, odizolowywania i zagniatania złączy fotowoltaicznych MC4 (Multi-Contact),
- współpracuje ze szczypcami typu Crimp System,
parametry matrycy Knipex [97 49 66 6]:
- przeznaczona do: złącza do kabli solarnych MC4 (Multi-Contact),
- zakres pracy: 6,0 mm²,
- AWG: 10,
- liczba miejsc zaciskania: 1,
- wymiary: 85 x 32 x 8 mm,
- waga: 35 g,
| waga: | 35 g |
| EAN: | 4003773072102 |
| długość szczęk: | 85 mm |
| zakres pracy: | 6,0 mm² |
| kształt zaciskania: | MC4 Multi-Contact |
| zastosowanie: |
|
| zakres pracy AWG: | 10 AWG |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| typ złącza: | MC4 |
| masa z opakowaniem: | 0.040 kg |
| długość opakowania: | 3.2 cm |
| szerokość opakowania: | 3.2 cm |
| wysokość opakowania: | 0.8 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
