matryca do zagniatania izolowanych i nieizolowanych tulejek, do szczypiec typu Crimp System, Knipex [97 49 09]
-
Producent:
-
Kod producenta:97 49 09
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2817 pkt. |
Matryca do zakuwania izolowanych i nieizolowanych tulejek kablowych, firmy Knipex [97 49 09].
Współpracuje ze szczypcami typu Crimp System.
Zakres pracy 10 / 16 / 25 mm².
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
matryca do zagniatania tulejek firmy Knipex [97 49 09]:
- przeznaczona do zagniatania izolowanych i nieizolowanych tulejek kablowych,
- współpracuje ze szczypcami typu Crimp System,
Parametry matrycy Knipex [97 49 09]:
- przeznaczona do: złącza do kabli solarnych MC4 (Multi-Contact),
- zakres pracy: 10 / 16 / 25 mm²,
- AWG: 4/6/8,
- liczba miejsc zaciskania: 3,
- wymiary: 80 x 50 x 10 mm,
- waga: 50 g.
| waga: | 50 g |
| EAN: | 4003773030881 |
| zakres pracy: |
|
| zastosowanie: | do zagniatania |
| zakres pracy AWG: |
|
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.050 kg |
| długość opakowania: | 8 cm |
| szerokość opakowania: | 5 cm |
| wysokość opakowania: | 1.2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
