matryca do kabli solarnych (Tyco), do szczypiec typu Crimp System, Knipex [97 49 68]
-
Producent:
-
Kod producenta:97 49 68
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 10292 pkt. |
Matryca do zagniatania złączy do kabli solarnych (Tyco), do szczypiec typu Crimp System, Knipex [97 49 68].
Współpracuje ze szczypcami typu Crimp System.
Zakres pracy 1,5 / 2,5 / 4,0 / 6,0 mm².
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.matryca do kabli solarnych (Tyco), firmy Knipex [97 49 68]:
- przeznaczona do zagniatania złącza do kabli solarnych (Tyco),
- współpracuje ze szczypcami typu Crimp System,
parametry matrycy Knipex [97 49 68]:
- przeznaczona do: złącza do kabli solarnych (Tyco),
- zakres pracy: 1,5 / 2,5 / 4,0 / 6,0 mm²,
- AWG: 10/11/13/15,
- liczba miejsc zaciskania: 4,
- wymiary: 85 x 50 x 11 mm,
- waga: 35 g,
| waga: | 33 g |
| EAN: | 4003773066712 |
| długość szczęk: | 85 mm |
| zakres pracy: |
|
| kształt zaciskania: | Tyco |
| zastosowanie: | do zagniatania |
| zakres pracy AWG: |
|
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| typ złącza: | Tyco |
| masa z opakowaniem: | 0.041 kg |
| długość opakowania: | 8.5 cm |
| szerokość opakowania: | 5 cm |
| wysokość opakowania: | 1.1 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
