marker permanentny zielony, ścięty 2-6mm, [521/36]
-
Producent:
-
Kod producenta:521/36
Stan magazynowy: 19
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 53 pkt. |
marker permanentny ZIELONY, ścięty serii Classic 521 [521/36] do trwałego znakowania większości powierzchni, grubość kreski 2-6mm;
tusz oparty na bazie alkoholu, szybkoschnący, wodoodporny, nieścieralny, nie zawiera toulenu i xylenu
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.marker permanentny ZIELONY, ścięty serii Classic 521 [521/36] do trwałego znakowania większości powierzchni, grubość kreski 2-6mm;
marker jest bardzo trwały i wytrzymuje (nie wysycha) bez zakrętki do 14 dni: DRY-SAFE;
markerem serii Classic 521 można znaczyć na: plastiku, stali, drewnie, szkle, ceramice, cegle, gumie (opony), drzewie
| EAN: | 4260056152412 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| kolor: | zielony |
| masa z opakowaniem: | 0.02 kg |
| długość opakowania: | 14.5 cm |
| szerokość opakowania: | 1.5 cm |
| wysokość opakowania: | 1.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Pica Marker GmBH ul. Picastrasse 5 91356 Kirchehrebach, Germany e-mail: stephan.moeck@pica-marker.com |
