marker permanentny czarny, ścięty 2-12mm, [528/46]
-
Producent:
-
Kod producenta:528/46
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 198 pkt. |
marker permanentny CZARNY, ścięty serii XXL 528 [528/46] do trwałego znakowania większości powierzchni, grubość kreski 2-12mm;
tusz oparty na bazie alkoholu, szybkoschnący, wodoodporny, nieścieralny, nie zawiera toulenu i xylenu
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.marker permanentny CZARNY, ścięty serii XXL 528 [528/46] do trwałego znakowania większości powierzchni, grubość kreski 2-12mm;
marker z czarnym tuszem na bazie alkocholu
markerem serii XXL 528 można znaczyć na: plastiku, stali, drewnie, szkle, ceramice, cegle, gumie (opony), drewnie
| EAN: | 4260056155574 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| kolor: | czarny |
| masa z opakowaniem: | 0.05 kg |
| długość opakowania: | 14.7 cm |
| szerokość opakowania: | 2.4 cm |
| wysokość opakowania: | 2.4 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Pica Marker GmBH ul. Picastrasse 5 91356 Kirchehrebach, Germany e-mail: stephan.moeck@pica-marker.com |
