marker niebieski do głębokich otworów 1,5mm [150/41]
-
Producent:
-
Kod producenta:150/41
Stan magazynowy: 17
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 299 pkt. |
Marker niebieski do zastosowań specjalnych z teleskopową końcówką ze stali nierdzewnej o grubości 2,0mm Pica [150/46] z atramentem permanentnym, zmywalnym tylko z powierzchni gładkich. Do znaczenia na suchych powierzchniach. Grubość linii 1,5mm.
Dzięki swojej teleskopowej budowie marker znakomicie sprawdza się w miejscach trudno dostępnych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Marker niebieski do zastosowań specjalnych z teleskopową końcówką ze stali nierdzewnej o grubości 2,0mm Pica [150/40]:
- znakomicie znaczy na suchych powierzchniach,
- marker posiada opatentowaną teleskopową końcówkę ze stali nierdzewnej, dzięki czemu
- znakomicie sprawdza się w miejscach trudno dostępnych,
- część robocza markera wykonana jest z włókna szklanego,
- marker posiada atrament permanentny zmywalny tylko z powierzchni gładkich przy użyciu zmywaczy lub rozpuszczalników na bazie alkoholu,
- grubość linii: 1,5mm.
zobacz wszystkie markery i znaczniki
| EAN: | 4260056150029 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| kolor: | niebieski |
| masa z opakowaniem: | 0.02 kg |
| długość opakowania: | 15.2 cm |
| szerokość opakowania: | 2.7 cm |
| wysokość opakowania: | 1.9 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Pica Marker GmBH ul. Picastrasse 5 91356 Kirchehrebach, Germany e-mail: stephan.moeck@pica-marker.com |
