marker natryskowy do głębokich otworów do 25cm, Powder Pica [2020] zielony
-
Producent:
-
Kod producenta:2020
Stan magazynowy: 7
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 394 pkt. |
Znacznik natryskowy Powder Pica 2020, wypełniony zielonym, fluorescencyjnym proszkiem na bazie kredy. Umożliwia precyzyjne i szybkie znakowanie w otworach o głębokości do 25 cm.
Proszek znakujący przylega do wszystkich powierzchni - suchych, wilgotnych, szorstkich, gładkich itp. Może być wykorzystywany do wykonywania oznaczeń na powierzchniach takich jak: cegła, drewno, metal, tworzywa sztuczne, płytki, płyty G/K, szkło, czy guma. Dlatego doskonale sprawdzi się podczas różnego rodzaju prac związanych z drewnem, elektryką, hydrauliką czy pracami budowlanymi.
Marker natryskowy może być wielokrotnie napełniany.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Znacznik natryskowy do głębokich otworów do 25cm, Powder Pica [2020]:
- marker umożliwiający bezdotykowe, precyzyjne i szybkie znakowanie w otworach o głębokości do 25 cm (minimalna średnica otworu 3 mm),
- proszek na bazie kredy pozostawia dobrze widoczne, zielone fluorescencyjne oznaczenia,
- marker wypełniony jest proszkiem wystarczającym do wykonania ok. 1500 oznaczeń,
- może być wielokrotnie napełniany - zapasowy proszek [2030] jest dostępny oddzielnie,
- ramię spryskujące jest obrotowe o 360°, co umożliwia wykonywanie oznaczeń nawet w trudno dostępnych miejscach,
- mechanizm pompy o długiej żywotności umożliwia znakowanie całkowicie bez aerozolu,
- proszek znakujący przylega do wszystkich powierzchni - suchych, wilgotnych, szorstkich, gładkich itp., a przy tym jest łatwy do usunięcia z gładkich powierzchni,
- nadaje się do wykonywania oznaczeń na powierzchniach takich jak: cegła, drewno, metal, tworzywa sztuczne, płytki, płyty G/K, szkło, guma,
- marker natryskowy doskonale sprawdzi się do różnego rodzaju prac związanych z drewnem, elektryką, hydrauliką czy pracami budowlanymi,
- kabura zabezpieczająca marker przed wyschnięciem posiada zaczep do umocowania np. w kieszeni,
PARAMETRY TECHNICZNE MARKERA NATRYSKOWEGO POWDER PICA [2020]:
- ilość strzałów: 1500,
- zasięg (maksymalna głębokość otworu): 250 mm,
- minimalna szerokość otworu: 3 mm,
- ramię spryskujące: obrotowe 360°,
- kolor: zielony fluorescencyjny,
- możliwość wielokrotnego napełnienia: tak,
| opakowanie: | bez opakowania |
| EAN: | 4262357552823 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| kolor: | zielony |
| masa z opakowaniem: | 0.5920 kg |
| długość opakowania: | 15.5 cm |
| szerokość opakowania: | 13 cm |
| wysokość opakowania: | 7.4 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Pica Marker GmBH ul. Picastrasse 5 91356 Kirchehrebach, Germany e-mail: stephan.moeck@pica-marker.com |
