marker niebieski XL do głębokich otworów 2mm, BIG Ink Pica [170/41]
-
Producent:
-
Kod producenta:170/41
Stan magazynowy: 13
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 307 pkt. |
Niebieski marker XL do z końcówką ze stali nierdzewnej BIG Ink Pica [170/41] z atramentem permanentnym, zmywalnym tylko z powierzchni gładkich. Do znaczenia na suchych i błyszczących powierzchniach.
Dzięki swojej budowie marker znakomicie sprawdza się w miejscach trudno dostępnych. Końcówkę roboczą „TWIST & REVIVE’’ - można odwrócić, co zapewnia możliwość nieprzerwanej pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Marker niebieski XL BIG Ink Pica [170/41]:
- umożliwia wykonywanie mocnych i dobrze widocznych oznaczeń z dużą dokładnością,
- znakomicie znaczy na wszystkich błyszczących i suchych powierzchniach,
- doskonale sprawdza się w trudno dostępnych miejscach,
- końcówkę roboczą „TWIST & REVIVE’’ - można odwrócić, co zapewnia możliwość nieprzerwanej pracy,
- rurka ze stali nierdzewnej wokół końcówki roboczej zabezpiecza palce przed wybrudzeniem,
- marker posiada atrament permanentny zmywalny tylko z powierzchni gładkich przy użyciu zmywaczy lub rozpuszczalników na bazie alkoholu,
- kabura zabezpieczająca marker przed wyschnięciem posiada zaczep do umocowania np. w kieszeni,
- kolor: niebieski,
- grubość linii: 2 mm
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 4260056158018 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| kolor: | niebieski |
| masa z opakowaniem: | 0.03 kg |
| długość opakowania: | 15.8 cm |
| szerokość opakowania: | 3 cm |
| wysokość opakowania: | 1.7 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Pica Marker GmBH ul. Picastrasse 5 91356 Kirchehrebach, Germany e-mail: stephan.moeck@pica-marker.com |
