pen permanentny biały, okrągły 1-2mm, [532/52]
-
Producent:
-
Kod producenta:532/52
Stan magazynowy: 16
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 74 pkt. |
pen permanentny BIAŁY, okrągły serii Classic 532 [532/52] do trwałego znakowania większości powierzchni, grubość kreski 1-2mm;
tusz oparty na bazie wody, odporny na warunki atmosferyczne, wodoodporny, nie zawiera toulenu i xylenu
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.pen permanentny BIAŁY, okrągły serii Classic 532 [532/52] do trwałego znakowania większości powierzchni, grubość kreski 1-2mm;
marker jest bardzo trwały i znakuje natychmiastowo, bez wstrząsania, bez potrzeby pompowania: INSTANT-WHITE;
markerem serii Classic 532 można znaczyć na: plastiku, stali, drewnie, szkle, ceramice, cegle, gumie (opony),
dostępne również inne znaczniki:
- Classic serii 520 z końcówką okrągłą, grubość linii 1-4mm:
- czarny 520/46
- czerwony 520/40
- Classic serii 521 z końcówką ściętą, grubość linii 2-6mm :
- Classic serii 522 z końcówką okrągłą, grubość linii 1-4mm:
- marker biały 522/52,
- Classic serii 532 z końcówką okrągłą, grubość linii 1-2mm:
- pen biały 532/52
| EAN: | 4260056154966 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| kolor: | biały |
| masa z opakowaniem: | 0.01 kg |
| długość opakowania: | 13.7 cm |
| szerokość opakowania: | 1.7 cm |
| wysokość opakowania: | 1.2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Pica Marker GmBH ul. Picastrasse 5 91356 Kirchehrebach, Germany e-mail: stephan.moeck@pica-marker.com |
