pen permanentny czarny, okrągły 0,7mm, [533/46]
-
Producent:
-
Kod producenta:533/46
Stan magazynowy: 10
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 58 pkt. |
pen permanentny czarny, okrągły serii Classic 533 [533/46] do trwałego znakowania większości powierzchni, grubość kreski 0,7mm;
tusz oparty na bazie wody, odporny na warunki atmosferyczne, wodoodporny, nie zawiera toulenu i xylenu
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.pen permanentny czarny, okrągły serii Classic 533 [533/46] do trwałego znakowania większości powierzchni, grubość kreski 0,7mm;
marker jest bardzo trwały i ma precyzyjną część roboczą do bardzo dokładnego znakowania,
tusz permanenty, szybkoschnący, wodoodporny i nieścieralny - wykonany jest na bazie wody i nie zawiera Toulenu i Xylenu
markerem serii Classic 533 można znaczyć na: plastiku, stali, drewnie, szkle, ceramice,
| EAN: | 4260056155048 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| kolor: | czarny |
| masa z opakowaniem: | 0.01 kg |
| długość opakowania: | 13.7 cm |
| szerokość opakowania: | 1.7 cm |
| wysokość opakowania: | 1.2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Pica Marker GmBH ul. Picastrasse 5 91356 Kirchehrebach, Germany e-mail: stephan.moeck@pica-marker.com |
