marker permanentny zielony, okrągły 1-4mm, [520/36]
-
Producent:
-
Kod producenta:520/36
Stan magazynowy: 7
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 53 pkt. |
marker permanentny ZIELONY, okrągły serii Classic serii 520 [520/36] do trwałego znakowania większości powierzchni, grubość kreski 1-4mm;
tusz oparty na bazie alkoholu, szybkoschnący, wodoodporny, nieścieralny, nie zawiera toulenu i xylenu
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.marker permanentny ZIELONY, okrągły serii Classic 520 [520/36] do trwałego znakowania większości powierzchni, grubość kreski 1-4mm;
marker jest bardzo trwały i wytrzymuje (nie wysycha) bez zakrętki do 14 dni: DRY-SAFE;
markerem serii Classic 520 można znaczyć na: plastiku, stali, drewnie, szkle, ceramice, cegle, gumie (opony), drzewie,
z serii Classic dostępne są również w innych kolorach:
| EAN: | 4260056152450 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| kolor: | zielony |
| masa z opakowaniem: | 0.02 kg |
| długość opakowania: | 14.5 cm |
| szerokość opakowania: | 1.5 cm |
| wysokość opakowania: | 1.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Pica Marker GmBH ul. Picastrasse 5 91356 Kirchehrebach, Germany e-mail: stephan.moeck@pica-marker.com |
