marker czarny FINE TIP Stanley [0-47-316] 2 szt.
-
Producent:
-
Kod producenta:0-47-316
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 79 pkt. |
Zestaw 2 szt. markerów permanentnych z cienką końcówką, FINE TIP, Stanley 0-47-316, w kolorze czarnym, pakowanych na blistrze.
Markery posiadają wodoodporny, szybko schnący tusz. Przeznaczone do pisania i wykonywania oznaczeń na różnego rodzaju powierzchniach, np. na stali, metalach miękkich, drewnie, sklejce, betonie, tynku itp.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
2 szt. markerów czarnych FINE TIP Stanley [0-47-316]:
- markery permanentne w kolorze czarnym z cienką końcówką,
- można je stosować do większości materiałów, np. betonu, pokryć dachowych, metalu, drewna, rur, itp.,
- szybkoschnący, wodoodporny tusz nie ulega rozmazywaniu,
- zatyczka zamykana na zatrzask zapobiega wyschnięciu tuszu.
PARAMETRY TECHNICZNE ZESTAWU MARKERÓW STANLEY [0-47-316]:
- kolor tuszu: czarny,
- końcówka: cienka, okrągła,
- liczba markerów w zestawie: 2 szt.,
- waga: 30 g,
- opakowanie: blister
| na wyposażeniu: | 2 szt. markerów permanentnych czarnych |
| opakowanie: | karta |
| EAN: | 3253560473167 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| kolor: | czarny |
| masa z opakowaniem: | 0.030 kg |
| długość opakowania: | 19.4 cm |
| szerokość opakowania: | 2 cm |
| wysokość opakowania: | 6.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
