dwuręczne szczypce do zagniatania [97 52 30]
-
Producent:
-
Kod producenta:97 52 30
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5158 pkt. |
profesjonalne, dwuręczne szczypce do zagniatania firmy Knipex [97 52 30] z serii PreciFotce z dwukomponentową rękojeścią służą do zagniatania nielutowanych połączeń elektrycznych,
do zagniatania końcówek wtykowych, nieizolowanych
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalne, dwuręczne szczypce do zagniatania firmy Knipex [97 52 30] z serii PreciForce z dwukomponentową rękojeścią służą do zagniatania nielutowanych połączeń elektrycznych,
szczypce zagniatają przewody o przekroju od 1,5 - 4,0 i 6,0 - 10,0 mm2 na końcówkach wtykowych nieizolowanych
wysoka jakość zagniatania wykonywana jest dzięki precyzyjnym matrycom, oraz blokadzie pozwalającej na otwarcie szczypiec tylko w wtedy, gdy złącze prawidłowo zaciśnięte;
szczypce mają optymalne przełożenie siły dzięki mechanizmowi dźwigniowemu, co zapewnia bardzo efektywną pracę bez uczucia zmeczenia;
duża rękojeść umożliwia zagniatanie dwiema rękami podczas przewodów i dużych średnicach
szczypce wykonane są ze stali chromowo - wanadowej o specjalnej jakości, stal jest hartowana olejowo
| EAN: | 4003773051855 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.477 kg |
| długość opakowania: | 22 cm |
| szerokość opakowania: | 7 cm |
| wysokość opakowania: | 3.1 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
