dwuręczne szczypce do zagniatania [97 52 05]
-
Producent:
-
Kod producenta:97 52 05
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7098 pkt. |
profesjonalne, dwuręczne szczypce do zagniatania firmy Knipex [97 52 05] służą do zagniatania nielutowanych połączeń elektrycznych,
do zagniatania końcówek nasuwanych, nieizolowanych (szerokości końcówek 6,3mm)
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
profesjonalne, dwuręczne szczypce do zagniatania firmy Knipex [97 52 05] służą do zagniatania nielutowanych połączeń elektrycznych,
szczypce zagniatają przewody o przekroju od 0,5 - 6,0 mm2
szczypce z mechanizmem dźwigniowym wymagają o 30% mniej siły w porównaniu do tradycyjnych, a dzięki precyzyjnym matrycom jakość zagniatania jest bardzo wysoka;
blokada szczypiec w końcowej fazie zaciskania zapewnia połączenia o niezmiennie wysokiej jakości i odporności na wyrwanie,
duża rękojeść umożliwia zagniatanie dwiema rękami podczas przewodów i dużych średnicach
szczypce wykonane są ze stali chromowo - wanadowej o specjalnej jakości, hartowana olejowo
szczypce 97 52 05 służą do zagniatania końcówek nasuwanych, nieizolowanych (szerokości końcówek 6,3mm), - typ końcówek widoczny jest na ostatnim zdjęciu
| EAN: | 4003773025467 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.617 kg |
| długość opakowania: | 25 cm |
| szerokość opakowania: | 8.3 cm |
| wysokość opakowania: | 2.4 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
