dwuręczne szczypce do zagniatania 10-25mm², KNIPEX [97 52 09]
-
Producent:
-
Kod producenta:97 52 09
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6006 pkt. |
Profesjonalne, dwuręczne szczypce do zagniatania Knipex 97 52 09, służące do zagniatania nielutowanych połączeń elektrycznych.
Szczypce przeznaczone do zagniatania izolowanych i nieizolowanych tulejek kablowych o przekroju 10 / 16 / 25 mm². Obsługę szczypiec ułatwiają dzięki dobre wyważenie, wygięta głowica oraz ergonomiczne rękojeści.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Profesjonalne, dwuręczne szczypce do zagniatania Knipex [97 52 09]:
- przeznaczone do zagniatania nielutowanych połączeń elektrycznych,
- zagniatają przewody o przekroju 10 / 16 / 25 mm²
- szczypce z mechanizmem dźwigniowym wymagają o 30% mniej siły w porównaniu do tradycyjnych, a dzięki precyzyjnym matrycom jakość zagniatania jest bardzo wysoka,
- siła zagniatania szczypiec została precyzyjnie skalibrowana fabrycznie,
- blokada szczypiec w końcowej fazie zaciskania zapewnia połączenia o niezmiennie wysokiej jakości i odporności na wyrwanie,
- szczypce wykonane są ze stali chromowo - wanadowej o specjalnej jakości, hartowanej olejowo,
- obsługę szczypiec ułatwiają dzięki dobre wyważenie, wygięta głowica oraz ergonomiczne rękojeści,
- brak możliwości wymiany matrycy do zagniatania.
PARAMETRY TECHNICZNE SZCZYPIEC ZACISKOWYCH KNIPEX [97 52 09]:
- przeznaczone do: zagniatania izolowanych i nieizolowanych tulejek kablowych,
- zakres pracy: 10 / 16 / 25 mm²,
- AWG: 8 / 6 / 4,
- liczba miejsc zaciskania: 3,
- szczypce: czernione,
- rękojeści: z nakładkami z antypoślizgowego tworzywa,
- wymiary: 250 x 78 x 26 mm,
- waga: 571 g
| długość całkowita: | 250 mm |
| waga: | 571 g |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 4003773025498 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.618 kg |
| długość opakowania: | 26 cm |
| szerokość opakowania: | 10 cm |
| wysokość opakowania: | 3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
