Dwuręczne szczypce do zagniatania 0,5-6mm², PreciForce Knipex [97 52 36] 3 gniazda
-
Producent:
-
Kod producenta:97 52 36
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4845 pkt. |
Profesjonalne, dwuręczne szczypce do zagniatania firmy Knipex [97 52 50] z serii PreciForce z dwukomponentową rękojeścią.
Służą do zaciskania izolowanych końcówek kablowych, złączy wtykowych i złączy czołowych.
Szczypce wykonane są ze stali chromowo - wanadowej o specjalnej jakości, stal jest hartowana olejowo.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalne, dwuręczne szczypce do zagniatania serii PreciForce, firmy Knipex [97 52 36]
- szczypce zaciskowe do zaciskania izolowanych końcówek kablowych, złączy wtykowych i złączy czołowych,
- z dwukomponentową rękojeścią służą do zagniatania nielutowanych połączeń elektrycznych,
- stała, wysoka jakość połączeń dzięki precyzyjnym matrycom i blokadzie wymuszonej (z możliwością zwolnienia blokady),
- fabrycznie skalibrowana, precyzyjna siła zagniatania,
- optymalne przełożenie siły dzięki dźwigni kolankowej zapewnia efektywną pracę bez zmęczenia,
- komfortowa obsługa dzięki wygodnie ułożonym i ergonomicznym rękojeściom oraz niewielkim rozmiarom i wadze,
- matryca do zagniatania jest niewymienna
- szczypce wykonane są ze stali chromowo - wanadowej o specjalnej jakości, stal jest hartowana olejowo.
Parametry techniczne szczypiec do zagniatania PreciForce Knipex [97 52 36]:
- typ szczypiec: zagniatające, dwuręczne,
- liczba gniazd: 3,
- zakres pracy: 0,5-6,0 mm²,
- AWG: 20-10,
- rękojeści: wielokomponentowe,
- wymiary: 220 x 63 x 23 mm,
- waga: 487
| długość całkowita: | 220 mm |
| EAN: | 4003773051893 |
| zakres pracy: | 0,5-6,0 mm² |
| zakres pracy AWG: | 20-10 AWG |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.487 kg |
| długość opakowania: | 22 cm |
| szerokość opakowania: | 6.3 cm |
| wysokość opakowania: | 2.3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
