dwuręczne szczypce do zagniatania 0,5-10,0 mm², PreciForce, Knipex [97 52 33]
-
Producent:
-
Kod producenta:97 52 33
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5158 pkt. |
Profesjonalne, dwuręczne szczypce do zagniatania Knipex 97 52 33, z serii PreciForce, służące do zagniatania nieizolowanych końcówek i łączników kablowych w zakresie 0,5 - 10 mm².
Szczypce wykonane są ze stali chromowo - wanadowej o specjalnej jakości, hartowanej olejowo. Wygodne, dwukomponentowe, ergonomiczne rękojeści oraz niewielkie rozmiary i waga zapewniają komfortową obsługę.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.DWURĘCZNE SZCZYPCE DO ZAGNIATANIA PRECIFORCE, KNIPEX [97 52 33]:
- szczypce zaciskowe przeznaczone do zagniatania nieizolowanych końcówek kablowych i łączników wg DIN 46234 i DIN 46235, oraz nieizolowanych łączników kablowych wg DIN 46341 i DIN 46267,
- stała, wysoka jakość połączeń dzięki precyzyjnym matrycom i blokadzie wymuszonej (z możliwością zwolnienia blokady),
- fabrycznie skalibrowana, precyzyjna siła zagniatania,
- optymalne przełożenie siły dzięki dźwigni kolankowej zapewnia efektywną pracę bez zmęczenia,
- matryca do zagniatania jest niewymienna,
- szczypce wykonane są ze stali chromowo - wanadowej o specjalnej jakości, stal jest hartowana olejowo,
- wygodne, dwukomponentowe, ergonomiczne rękojeści oraz niewielkie rozmiary i waga zapewniają komfortową obsługę
PARAMETRY TECHNICZNE SZCZYPIEC DO ZAGNIATANIA PRECIFORCE KNIPEX [97 52 33]:
- typ szczypiec: zagniatające, dwuręczne,
- liczba gniazd: 4,
- zakres pracy: 0,5 - 10,0 mm²,
- zakres pracy: 20 - 8 AWG,
- wymiary: 220 x 59 x 30 mm,
- waga: 478 g
| długość całkowita: | 220 mm |
| waga: | 478 g |
| EAN: | 4003773051862 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.517 kg |
| długość opakowania: | 22 cm |
| szerokość opakowania: | 5.9 cm |
| wysokość opakowania: | 3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
