5 szt. tarcz do cięcia metalu i stali nierdzewnej, 76x10x1,0mm, Makita [D-74815-5] do DMC300
-
Producent:
-
Kod producenta:D-74815-5
Stan magazynowy: 10
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 146 pkt. |
Zestaw 5 tarcz korundowych do cięcia metali i stali nierdzewnej INOX Makita D-74815-5.
Średnica tarczy 76 mm, otwór wewnętrzny 10 mm, grubość tarczy 1,0mm.
Tarcze przeznaczone są do stosowania w przecinarce Makita DMC300.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
5 szt. tarcz do cięcia stali i stali nierdzewnej Inox 76mm, Makita [D-74815-5]:
- zestaw 5 szt. tarcz przeznaczonych do cięcia metalu i stali nierdzewnej,
- tarcze znakomicie sprawdzą się do cięcia prętów, rur, rur i płyt ze stali węglowej i nierdzewnej,
- przeznaczone są do stosowania z przecinarką Makita DMC300
Parametry techniczne tarczy do cięcia metalu i INOX Makita [D-74815-5]:
- średnica tarczy: 76 mm,
- średnica otworu: 10 mm,
- grubość tarczy: 1,0 mm,
- maksymalna prędkość obrotowa: 20100 obr./min.
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 20100 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 10 mm |
| średnica tarczy: | 76 mm |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczenie: |
|
| przeznaczone do narzędzia: | DMC300Z |
| grubość tarczy: | 1,0 mm |
| EAN: | 088381591690 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
