zestaw pogłębiaczy stożkowych jednoostrzowych 90', mocowanie 1/4", 845/8 Wera [05104655001] 8 szt.
-
Producent:
-
Kod producenta:05104655001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4454 pkt. |
Zestaw pogłębiaczy stożkowych 90° z mocowaniem na sześciokąt 1/4" 845/8 Wera 05104655001 o średnicach od 6,3 do 20,5 mm wykonanych z wysokiej jakości stali, z uchwytem i rękojeścią Rapidator Kraftform. Zestaw zapakowany jest w praktycznej plastikowej kasecie.
Pogłębiacze stożkowe przeznaczone są do pogłębiania otworów i gratowania.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw pogłębiaczy stożkowych z mocowaniem 1/4", 90' Wera [05104655001] zawiera:
- 6 szt. pogłębiaczy stożkowych jednoostrzowych serii 845 z mocowaniem na sześciokąt 1/4" w rozmiarach:
- 6,30 x 32 mm,
- 8,30 x 32 mm,
- 10,40 x 34 mm,
- 12,40 x 36 mm,
- 16,50 x 40 mm,
- 20,50 x 43 mm,
- rozwiertaki przeznaczone są do pogłębiania otworów i usuwania zadziorów,
- chwyt sześciokątny umożliwia bardzo dobre przenoszenie sił,
- pogłębiacze stożkowe Wera z serii 845 oferują bardzo dobre odprowadzanie wiórów i wysoką trwałość,
- uchwyt uniwersalny Rapidator 888/4/1 K o długości 50 mm:
- do grotów sześciokątnych 1/4" wg DIN ISO 1173-C 6,3 oraz końcówek E 6,3 (ISO 1173),
- z chwytem sześciokątnym 1/4" do wkrętarek,
- gwarantuje szybką wymianę końcówek,
- rękojeść z uchwytem szybkomocującym Rapidator 816 R z magnesem o długości 119 mm:
- do grotów sześciokątnych 1/4",
- z wielokomponentową rękojeścią Kraftform,
- z uchwytem Rapidator umożliwiającym szybką wymianę końcówek 1/4"
- zestaw zapakowany jest w trwałej kasecie z tworzywa,
- waga zestawu: 390 g
| kąt wierzchołka : | 90 stopnie |
| liczba sztuk w opakowaniu: | 8 szt. |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | kaseta z tworzywa |
| EAN: | 4013288119285 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.390 kg |
| długość opakowania: | 15.3 cm |
| szerokość opakowania: | 11.6 cm |
| wysokość opakowania: | 4.1 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
