zestaw 3szt. pilników obrotowych do metalu: frez walcowo-czołowy ZYA-S, walcowy zaokrąglony WRC, stożkowy SPG, Alpen [0776000003100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0776000003100
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3429 pkt. |
Komplet 3szt. pilników obrotowych / frezów trzpieniowych do metalu Alpen [7760000031] wykonanych z węglika spiekanego z uzębieniem naprzemianskośnym, zapakowany w praktycznym pudełku z tworzywa.
Frezy trzpieniowe do metalu nadają się do uniwersalnego zastosowania, zwłaszcza do obróbki twardych materiałów i spawów. Frezy sprawdzą się w przemyśle narzędziowym i odlewniczym, podczas frezowania obrabianego materiału z dużymi prędkościami obrotowymi.
Zestaw frezów trzpieniowych zawiera: trzpień walcowy z uzębieniem czołowym ZYA-S, trzpień walcowy, zaokrąglony WRC oraz trzpień stożkowy SPG.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Komplet 3szt. pilników obrotowych / frezów do metalu Alpen [7760000031]
Pilniki obrotowe do metalu z węglika spiekanego, z uzębieniem naprzemiennoskośnym, nadają się do uniwersalnego zastosowania, zwłaszcza do obróbki twardych materiałów i spawów. Pilniki obrotowe sprawdzą się w przemyśle narzędziowym i odlewniczym, podczas frezowania obrabianego materiału z dużymi prędkościami obrotowymi.
Zestaw pilników obrotowych do metalu Alpen 7760000031 zawiera:
- pilnik obrotowy walcowy, czołowy do metalu Alpen [7786061101] - frez walcowy z uzębieniem czołowym, do obróbki konturów wewnętrznych, zgodny z normą DIN ZYA-S, ISO A-S,
- pilnik obrotowy walcowy, zaokrąglony do metalu Alpen [7796061101] - frez kulisto-walcowy do obróbki płaszczyzn, konturów i promieni, zgodny z normą DIN WRC, ISO C,
- pilnik obrotowy stożkowy do metalu Alpen [7806061101] - frez stożkowy z ostrym końcem do obróbki ostrych kątów zgodny z normą DIN SPG, ISO G.
Wymiary frezów do metalu Alpen:
- średnica freza: 10mm
- długość freza: 20mm
- długość całkowita: 65mm
- średnica trzpienia: 6mm
Zestaw frezów do metalu Alpen 7760000031 zapakowany jest w praktycznym pudełku z tworzywa.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 3 szt. |
| długość całkowita: | 65 mm |
| średnica mocowania: | 6 mm |
| długość części roboczej: | 20 mm |
| opakowanie: | pudełko z tworzywa |
| kształt freza: |
|
| średnica freza: | 10 mm |
| EAN: | 9002741011490 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.133 kg |
| długość opakowania: | 7.00 cm |
| szerokość opakowania: | 3.31 cm |
| wysokość opakowania: | 10.30 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
