frez/pilnik trzpieniowy stożkowy metalu, 4-24mm Stanley [STA66105-QZ] do fazowania
-
Producent:
-
Kod producenta:STA66105-QZ
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 315 pkt. |
Frez/pilnik trzpieniowy stożkowy do metalu, 4-24mm Stanley [STA66105] do fazowania] zakres średnic od 4mm do 24mm.
Frez trzpieniowy do obróbki mechanicznej za pomocą wiertarki, wiertarko-wkrętarki przy maksymalnych obrotach do 4000 obr/min.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.frez/pilnik trzpieniowy stożkowy do metalu, 4-24mm Stanley [STA66105]:
- stożkowy frez trzpieniowy do metalu,
- przeznaczony do obróbki mechanicznej za pomocą wiertarki, wiertarko-wkrętarki przy maksymalnych obrotach do 4000 obr/min,
- frez sprawdza się przy powiększaniu otworów i fazowaniu w zakresie od 4-23mm średnicy otworu,
frez trzpieniowy stożkowy do metalu Stanley [STA66105]:
- średnica freza: 4-24 mm,
- średnica trzpienia: 8 mm,
- długość całkowita: 70 mm,
- długość części roboczej: 35 mm,
- uzębienie: pionowe.
| długość całkowita: | 70 mm |
| średnica mocowania: | 8 mm |
| długość części roboczej: | 40 mm |
| opakowanie: | blister |
| kształt freza: | stożkowy |
| średnica freza: | 4-24 mm |
| EAN: | 5035048371909 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 4.083 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
