    3834-PROMO-122-76
604,69zł brutto
491,62zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 6047 pkt.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
14 szt. otwornic UNIWERSALNY ZESTAW serii Sandflex firmy BAHCO [3834-PROMO-122-76] składa się z:
  • 12 szt. otwornic Sandflex:
  • 2 szt. prowadnic do pił otworowych:
  • całość zapakowana w tubie plastikowej.
Cechy otwornic bimetalicznych Sandflex Bahco serii [3830-VIP]:
  • korpus piły wykonany jest z odpornej na pękanie elastycznej stali sprężynowej,
  • zęby o agresywnym kształcie zwiększają szybkość cięcia,
  • otwory na powierzchniach bocznych piły otworowej ułatwiają usuwanie wywierconego rdzenia,
  • maksymalna głębokość wiercenia piłą otworową: 38mm,
  • dokładność wiercenia to +/- 1,5mm w zależności od obrabianego materiału,
  • drewno: 2400 obr/min,
Tu możesz zobaczyć całą gamę otwornic firmy Bahco.
liczba sztuk w opakowaniu: 14 szt.
opakowanie: plastikowa tuba
przeznaczenie:
  • do drewna
  • do aluminium
  • do PVC
  • do tworzyw sztucznych
  • do stali nierdzewnej
  • do metalu
średnica wiercenia:
  • 76 mm
  • 64 mm
  • 40 mm
  • 38 mm
  • 35 mm
  • 32 mm
  • 27 mm
  • 25 mm
  • 22 mm
  • 20 mm
  • 19 mm
  • 51 mm
głębokość wiercenia: 38 mm