otwornica bimetaliczna do metalu, stali i drewna 51mm Bahco [3830-51-VIP]
Producent:
Kod producenta:3830-51-VIP
Stan magazynowy: 5
| Cena punktowa: | 520 pkt. |
Bimetaliczna piła otworowa BAHCO 3830-51-VIP SANDFLEX o średnicy 51mm, maksymalna głębokość wiercenia 38mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Otwornica bimetaliczna do metalu, stali i drewna 51mm Sandflex Bahco 3830-51-VIP
- maksymalna głębokość wiercenia piłą otworową: 38mm
- średnica wiercenia: 51mm (+/- 1,5mm w zależności od obrabianego materiału)
- waga: 120g
| opakowanie: | karton |
| średnica wiercenia: | 51 mm |
| głębokość wiercenia: | 38 mm |