    3830-25-VIP
38,99zł brutto
31,70zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 4
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 390 pkt.
Bimetaliczna piła otworowa BAHCO 3830-25-VIP SANDFLEX o średnicy 25mm, maksymalna głębokość wiercenia 38mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Otwornica bimetal do metalu, stali i drewna 25mm Sandflex Bahco 3830-25-VIP
  • maksymalna głębokość wiercenia piłą otworową: 38mm
  • średnica wiercenia: 25mm (+/- 1,5mm w zależności od obrabianego materiału)
  • waga: 55g
opakowanie: karton
średnica wiercenia: 25 mm
głębokość wiercenia: 38 mm