zestaw 98 szt. wierteł, końcówek, nasadek w materiałowym etui DeWALT [DT7981-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT7981-QZ
| Średnia ocena: | 1 5.0000 - oceń |
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2166 pkt. |
Zestaw 98 szt. akcesoriów DT7981 firmy DeWalt, składający się z końcówek 1/4" do różnych śrub, adaptera magnetycznego oraz nasadek magnetycznych, wierteł do betonu, do metalu i do drewna.
Komplet zapakowany jest w mocnym i praktycznym etui z bardzo wytrzymałego materiału pozwalający na przechowywanie i wygodny transport tych narzędzi.
Zestaw narzędzi do wszechstronnego użytku, często kupowany na prezent.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw 98 szt. wierteł, bitów, nasadek DeWALT [DT7981]
Zestaw akcesoriów DeWALT DT7981, zapakowany jest w mocnym i praktycznym etui z wytrzymałego materiału; w jego skład wchodzi:
- 40 szt. końcówek 1/4" o długości 25mm:
- Philips: PH0 x 2; Ph1 x 2, PH2 x 3, Ph3 x 2,
- Pozidriv: PZ0 x 2, Pz1 x 3; PZ2 x 4, PZ3 x 2,
- płaskie: SL4, SL5 x 2, SL6, SL7.2,
- czworokąt: SQ1, SQ2, SQ3,
- imbus: HEX3, HEX4 x 2, HEX5 x 2, HEX6,
- Torx: T10; T15; T20; T25; T27; T30
- 14 szt. końcówek 1/4" o długości 50mm:
- Phillips: PH0, PH1; PH2; PH3;
- Pozidriv: PZ1; PZ2 x 2, Pz3;
- Torx: T10; T15; T20;
- płaskie: SL4; SL6; Sl7.2
- 10 szt. nasadek sześciokątnych z końcówką 1/4" do śrub: 5mm, 6mm, 7mm, 8mm, 9mm, 10mm, 11mm, 12mm, 13mm, 14mm
- 13 szt wierteł do metalu HSS TiN: 1,5mm; 2mm; 2,5mm; 3mm; 3,2mm; 3,5mm; 4mm; 4,5mm; 5mm; 5,5mm; 6mm; 6,5mm;
- 6 szt. wierteł widiowych do betonu: 3mm; 5,5mm; 6mm; 7mm; 8mm; 10mm;
- 13 szt. wierteł do drewna: 3mm; 3,2mm; 3,5mm; 4mm; 4,5mm; 4,8mm; 5mm; 5,5mm; 6mm; 6,5mm; 7mm; 7,5mm; 8mm
- 1 x końcówka do fazowania otworów po wierceniu
- 1 x adapter magnetyczny do końcówek 1/4"
Zestaw narzędzi DeWALT do wszechstronnego użytku, często kupowany przez klientów na prezent.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 98 szt. |
| typ mocowania : |
|
| opakowanie: | walizka |
| rodzaj nasadki: | 6-kątna |
| EAN: | 5035048098479 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| typ końcówki: |
|
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: |
|
| masa z opakowaniem: | 1.32 kg |
| długość opakowania: | 46.30 cm |
| szerokość opakowania: | 33.30 cm |
| wysokość opakowania: | 3.80 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
Zobacz produkty podobne
-
interesujaceZalety:firma czyli jakoscWady:etui moze nie byc szczelne łatwo pogobić elementy moim zdaniem
