otwornica do metalu, stali i drewna 19mm Sandflex Bahco [3830-19-VIP]
Producent:
Kod producenta:3830-19-VIP
Stan magazynowy: 6
| Cena punktowa: | 383 pkt. |
Bimetaliczna piła otworowa BAHCO 3830-19-VIP SANDFLEX o średnicy 19mm, maksymalna głębokość wiercenia 38mm.
Otwornica bimetal do metalu, stali i drewna 19mm Sandflex Bahco 3830-19-VIP
- korpus otwornicy wykonany jest z odpornej na pękanie elestycznej stali sprężynowej
- zęby o agresywnym kształcie zwiększają szybkość cięcia
- otwory na powierzchniach bocznych piły otworowej ułatwiają usuwanie wywierconego rdzenia
- maksymalna głębokość wiercenia piłą otworową: 38mm
- średnica wiercenia: 19mm (+/- 1,5mm w zależności od obrabianego materiału)
- waga: 30g
| opakowanie: | karton |
| średnica wiercenia: | 19 mm |
| głębokość wiercenia: | 38 mm |