    3830-22-VIP
35,99zł brutto
29,26zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 4
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 360 pkt.
Bimetaliczna piła otworowa BAHCO 3830-22-VIP SANDFLEX o średnicy 22mm, maksymalna głębokość wiercenia 38mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Otwornica bimetal do metalu, stali i drewna 22mm Sandflex Bahco 3830-22-VIP
  • maksymalna głębokość wiercenia piłą otworową: 38mm
  • średnica wiercenia: 22mm (+/- 1,5mm w zależności od obrabianego materiału)
  • waga: 40g
opakowanie: karton
średnica wiercenia: 22 mm
głębokość wiercenia: 38 mm