wymienne szczęki do szczypiec do opasek i obejm Knipex [85 59 250 A]
-
Producent:
-
Kod producenta:85 59 250 A
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 702 pkt. |
wymienne szczęki do szczypiec [8559-250A] stosoawne jako część zamienna do szczypiec 8551-250A;
stosowanie niezużytych szczęk pozwala na bezpieczne i pewne uchwycenie opaski
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.| EAN: | 4003773077336 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.003 kg |
| długość opakowania: | 0.9 cm |
| szerokość opakowania: | 0.8 cm |
| wysokość opakowania: | 0.8 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
