szczypce obrotowe do otworów 220mm Knipex [90 70 220]
-
Producent:
-
Kod producenta:90 70 220
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 810 pkt. |
szczypce obrotowe do otwerów firmy KNIPEX o długości 220mm model 9070-220.
do wycinania otworów w skórze, tkaninie czy tworzywie sztucznym. W jednym urzadzeniu 6 różnym rozmiarów od 2,0 do 5mm
najwyższa jakość firmy KNIPEX - made in Germany
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
profesjonalne szczypce obrotowe do wycinania otworów firmy Knipex 9070-220 - znakomicie sprawdzają się przy wycinaniu otworów w skórze, tkanninie czy tworzywie sztucznym,
szypce mają 6 wymiennych wycinaków o średnicy: 2,0; 2,5; 3,0; 3,5; 4,0; 5,0mm
szczypce 9070-220 są malowane proszkowo dla ochrony przed korozją, a dla zwiększenia wygody pracy wyposażone zostały w sprężynę rozwierającą,
korpus i wycinaki wykonane zostały ze specjalnej stali narzędziowej - hartowanej olejowo
długość całkowita: 220mm; waga: 251g
| EAN: | 4003773019411 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.251 kg |
| długość opakowania: | 22 cm |
| szerokość opakowania: | 6.4 cm |
| wysokość opakowania: | 1.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
