szczypce do opasek i obejm typu CLIK 250mm Knipex [85 51 250 C]
-
Producent:
-
Kod producenta:85 51 250 C
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2632 pkt. |
nowatorskie narzędzie firmy KNIPEX szczypce do opasek i obejm typu CLIK model 8551-250C, idealne do chwytania i demontażu opasek i obejm zaciskowych sprężynujących.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
szczypce do opasek i obejm typu CLIK model 8551-250C, to nowatorskie rowiązanie do demontażu i montażu opasek i obejm zaciskowych typu CLIKdo pracy przy wężach paliwowych, wężach układów podciśnieniowych i króćcach ssących;
szczypce 8551-250C wyposażone zostały w obrotowe końcówki, co pozwala na precyzyjne, dokładne i mocne uchwycenie opaski;
szczypce do opasek i obejm 8551-250C: długość całkowita 250mm; waga: 730g;
| EAN: | 4003773078517 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.370 kg |
| długość opakowania: | 25.2 cm |
| szerokość opakowania: | 5 cm |
| wysokość opakowania: | 2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
