szczypce do opasek i obejm z blokadą 250mm Knipex [85 51 250 AF]
-
Producent:
-
Kod producenta:85 51 250 AF
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3427 pkt. |
nowatorskie narzędzie firmy KNIPEX szczypce do opasek i obejm z blokadą model 8551-250AF, idealne do chwytania i demontażu opasek i obejm zaciskowych sprężynujących.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
szczypce do opasek i obejm z blokadą model 8551-250AF, to nowatorskie rowiązanie do demontażu i montażu opasek i obejm sprężynujacych (w motoryzacji obejmy na rurach w systemie chłodzenia), opasek drucianych i pierścieni z taśmy sprężynowej do maksymalnej średnicy fi 70mm;
możliwość zablokowania ściśnietej opaski daje swobodę podczas pracy ponieważ szczypce zablokowane można swobodnie zostawić uwalniając rękę;
szczypce z blokadą 8551-250AF wyposażone zostały w obrotowe końcówki, co pozwala na precyzyjne, dokładne i mocne uchwycenie opaski;
szczypce z blokadą do opasek i obejm 8551-250AF: długość całkowita 250mm; waga: 780g;
końcówk są dostępne jako część zamienna o symbolu 8559-250A
| EAN: | 4003773078623 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.371 kg |
| długość opakowania: | 25.2 cm |
| szerokość opakowania: | 5 cm |
| wysokość opakowania: | 2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
