szczypce do syfonów sanitarnych 250mm Knipex [81 01 250]
-
Producent:
-
Kod producenta:81 01 250
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1487 pkt. |
nowatorskie narzędzie firmy KNIPEX szczypce do syfonów sanitarnych i złączy model 8101-250 , idealne do dokręcania i odkręcania armatury, połączeń rurowych z tworzywa sztucznego i złączy okrągłych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
szczypce do syfonów i złączy model 8101-250, to znakomite rozwiązanie sprawdzające się podczas "białego montażu" czy naprawach połączeń rurowych z tworzywa sztucznego; bardzo wygodne i nieniszczące powierzchni wszelkich złączych okrągłych;
szczypce do syfonów 8101-250 wyposażone zostały w szczęki o dużym promieniu, co pozwala na precyzyjne, dokładne i mocne uchwycenie wszelkich złączy okrągłych;
szczypce 8101-250: długość całkowita 250mm; waga: 730g; czernione
| EAN: | 4003773078463 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.370 kg |
| długość opakowania: | 25 cm |
| szerokość opakowania: | 6.2 cm |
| wysokość opakowania: | 1.7 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
