szczypce do syfonów sanitarnych z wymiennymi szczękami 250mm Knipex [81 13 250]
-
Producent:
-
Kod producenta:81 13 250
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2555 pkt. |
nowatorskie narzędzie firmy KNIPEX szczypce do syfonów sanitarnych z wymiennymi szczękami model 8113-250 ze stali chromo-wanadowej , idealne do dokręcania i odkręcania armatury, połączeń rurowych z tworzywa sztucznego i złączy okrągłych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
szczypce do syfonów z wymiennymi szczękami model 81 13 250 wykonane ze stali chromo-wanadowej, to znakomite rozwiązanie sprawdzające się podczas "białego montażu" czy naprawach połączeń rurowych z tworzywa sztucznego; bardzo wygodne i nieniszczące powierzchni wszelkich złączych okrągłych;
szczypce do syfonów 8113-250 wyposażone zostały w szczęki o dużym promieniu, co pozwala na precyzyjne, dokładne i mocne uchwycenie wszelkich złączy okrągłych;
szczypce 8113-250: długość całkowita 250mm; waga: 730g; chromowane
szczęki wymienne do szczypiec 8119-250
| EAN: | 4003773078494 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.358 kg |
| długość opakowania: | 25.7 cm |
| szerokość opakowania: | 6 cm |
| wysokość opakowania: | 1.7 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
