wkrętak dynamometryczny elektroniczny z pomiarem momentu i kąta, 0.45-9Nm, Bahco [TAS14H09] mocowanie na sześciokąt 1/4"
-
Producent:
-
Kod producenta:TAS14H09
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 43284 pkt. |
Profesjonalny elektroniczny wkrętak dynamometryczny z pomiarem momentu i kąta Bahco TAS14H09, z gniazdem sześciokątnym 1/4" o zakresie pracy 0,45-9 Nm. Wkrętak dostarczany z dodatkowym uchwytem w kształcie litery L, pakowany w etui z tworzywa.
Regulacja pożądanej wartości momentu obrotowego i kąta odbywa się poprzez zmianę wartości w części elektronicznej rękojeści. Sygnał wizualny, dźwiękowy i wibracyjny potwierdza osiągnięcie zadanego momentu przez klucz.
Klucz dostarczany jest z fabrycznym świadectwem kalibracji spełniającym normy międzynarodowe. Norma ISO 6789.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Elektroniczny wkrętak dynamometryczny z pomiarem momentu i kąta, Bahco [TAS14H09]:
- elektroniczny wkrętak dynamometryczny z pomiarem momentu i kąta przy dokręcaniu zarówno w lewo jak i w prawo,
- wkrętak wyposażony w żeńskie gniazdo z mocowaniem na sześciokąt 1/4" z magnesem pod wymienne końcówki,
- posiada możliwość pomiaru pracy w Nm, kg.cm, cN.m, ft.lb, in.lb, in.oz oraz jednostkach kątowych w stopniach,
- dokładność pomiaru ±2% w prawo oraz 3% w lewo w przedziale od 20%-100% maksymalnej wartości momentu,
- sygnał wizualny (pasek diod LED dookoła wkrętaka + podświetlany ekran LCD), dźwiękowy i wibracyjny,
- ma wytrzymałą, kompozytową, trójkątną obudowę zapewniającą wygodne operowanie wkrętakiem,
- dodatkowy kompozytowy uchwyt w kształcie litery L zapewnia większe przełożenie i kontrolę podczas przykładania siły lub kąta w wyższych zakresach momentów,
- niewielka, zagłębiona membranowa klawiatura posiada blokadę przycisków uniemożliwiającą niezamierzoną zmianę ustawionego momentu podczas operowania wkrętakiem,
- wkrętak zasilany jest pojedynczą baterią alkaliczną AA ( bateria dostarczana w zestawie),
- każdy wkrętak jest numerowany indywidualnie, dostarczany z fabrycznym świadectwem kalibracji spełniającym normy międzynarodowe,
- wkrętak zapakowany jest w półprzezroczystym plastikowym pudełku z uchem do powieszenia.
PARAMETRY TECHNICZNE WKRĘTAKA DYNAMOMETRYCZNEGO 1/4" BAHCO [TAS14H09]:
- mocowanie: wewnętrzny sześciokąt 1/4",
- zakres pracy: 0,45-9 Nm,
- regulacja momentu co 0,01 Nm,
- długość wkrętaka [F]: 189 mm,
- długość wkrętaka z uchwytem dodatkowym [B]: 226 mm,
- długość uchwytu dodatkowego [A]: 130 mm,
- wymiar [C]: 12 mm,
- wymiar [D]: 11 mm,
- wymiar [E]: 32 mm,
- wymiar [G]: 40 mm,
- waga: 325 g
- opakowanie: etui z tworzywa
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 189 mm |
| waga: | 325 g |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| dokładność pomiaru: | ± 2% |
| opakowanie: | etui plastikowe |
| przełącznik kierunku: | nie |
| zakres pracy kluczy dynamometrycznych: | 0,45-9 Nm |
| pamięć: | tak |
| eksport danych: | nie |
| EAN: | 7314150423200 |
| kraj produkcji: | Stany Zjednoczone Ameryki |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.480 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
