wkrętak dynamometryczny nastawny 0.30-1.20 Nm z uchwytem szybkomocującym Rapidaptor, Kraftform Wera [05074700001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05074700001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4382 pkt. |
Wkrętak dynamometryczny nastawny serii Kraftform 7440 firmy Wera [05074700001], z uchwytem szybkomocującym Rapidaptor.
Posiada regulację momentu obrotowego w zakresie 0.3-1.2Nm, rękojeść ma dokładność zgodnie z EN ISO 6789.
Wielokomponentowa rękojeść Kraftform z miękkimi i twardymi strefami chwytu umożliwia szybką pracę i zabezpiecza dłoń..
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.nastawny wkrętak dynamometryczny 7440 Kraftform Wera [05074700001]:
- wkrętak dynamometryczny nastawny serii Kraftform z uchwytem szybkomocującym Rapidaptor,
- posiada regulację momentu obrotowego w zakresie 0.30-1.20 Nm,
- ma wyraźnie wyczuwalny i słyszalny sygnał osiągnięcia zadanej wartości
- posiada nielimitowaną wartość momentu obrotowego podczas odkręcania - przy kręceniu w lewo rękojeść zachowuje się jak zwykły wkrętak,
- uchwyt Rapidaptor gwarantuje szybką wymianę grotów.
Parametry rękojeści dynamometrycznej Kraftform Kompakt Wera [05074700001]:
- mocowanie narzędzia: sześciokąt 1/4" wewnętrzny,
- zakres pracy: 0.30-1.20 Nm
- regulacja momentu co: 0.05 Nm
- dokładność zgodnie z EN ISO 6789: ±6%
- długość całkowita: 155 mm
- długość rękojeści: 105 mm
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 155 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| dokładność pomiaru: | ±6% |
| zakres pracy kluczy dynamometrycznych: | 0,3-1,2 Nm |
| EAN: | 4013288100641 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.120 kg |
| długość opakowania: | 15.5 cm |
| szerokość opakowania: | 3.65 cm |
| wysokość opakowania: | 3.65 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
