zestaw narzędzi do instalacji fotowoltaicznych, 9524 Set 1, Wera [05136043001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05136043001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 12309 pkt. |
Zestaw 7 szt. narzędzi do instalacji fotowoltaicznych 9524 Set 1, Wera 05136043001, składający się z rękojeści dynamometrycznej z uchwytem szybkomocującym Rapidaptor, uchwytu do końcówek 1/4", klucza nasadowego w wycięciem 1/2", adaptera z 1/4" na 1/2", klucza płasko-oczkowego 17 mm oraz 2 szt. narzędzi montażowych do złączy solarnych MC4.
Zestaw narzędzi zapakowany jest w praktycznym etui kompatybilnym z systemem Wera 2go.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Zestaw narzędzi do instalacji fotowoltaicznych, 9524 Set 1, Wera [05136043001]:
- zestaw 7 narzędzi do instalacji systemów solarnych zawierający takie narzędzia jak wkrętak dynamometryczny, klucz płasko-oczkowy i klucze montażowe do złączy solarnych,
- narzędzia zapakowane są w praktycznym, poręcznym materiałowym etui z rzepem (etui kompatybilne z systemem Wera 2go)
W skład zestawu wchodzą:
NASTAWNY WKRĘTAK DYNAMOMETRYCZNY 7442 KRAFTFORM WERA [05074702001]:
- wkrętak dynamometryczny nastawny serii Kraftform z uchwytem szybkomocującym Rapidaptor,
- wyposażony w wielokomponentowa rękojeść pistoletową, umożliwiającą przenoszenie wysokich momentów obrotowych,
- posiada regulację momentu obrotowego w zakresie 3,0-6,0 Nm,
- ma wyraźnie wyczuwalny i słyszalny sygnał osiągnięcia zadanej wartości,
- posiada nielimitowaną wartość momentu obrotowego podczas odkręcania - przy kręceniu w lewo rękojeść zachowuje się jak zwykły wkrętak,
- uchwyt Rapidaptor gwarantuje szybką wymianę grotów.
PARAMETRY TECHNICZNE RĘKOJEŚCI DYNAMOMETRYCZNEJ KRAFTFORM WERA [05074702001]:
- mocowanie narzędzia: sześciokąt 1/4" wewnętrzny,
- zakres pracy: 3,0-6,00 Nm,
- regulacja momentu co: 0.25 Nm,
- dokładność zgodnie z EN ISO 6789: ±6%,
- długość całkowita: 150 mm,
- szerokość: 105 mm
UCHWYT DO KOŃCÓWEK 1/4" RAPIDATOR do wkrętaka dynamometrycznego 889/4/1 F [05052501001]
KLUCZ NASADOWY Z WYCIĘCIEM 8790 HMC DEEP, Z GNIAZDEM ZABIERAKOWYM 1/2" 17x76 mm
ADAPTER 870/4, z sześciokąta 1/4" na kwadrat 1/2", o długości 72 mm
KLUCZ PŁASKO-OCZKOWY ODGIĘTY 17 mm, JOKER 6003 [05020208001], o długości 190 mm
2 x NARZĘDZIE MONTAŻOWE DO ZŁACZY SOLARNYCH MC4, 9108, o długości 115 mm
| liczba sztuk w opakowaniu: | 7 szt. |
| na wyposażeniu: | wkrętak dynamometryczny, klucz nasadowy z wycięciem, adapter 1/4"-1/2", uchwyt do końcówek Rapidator, klucz płasko-oczkowy 17mm, 2 x narzędzia montażowe do złączy solarnych, etui |
| typ mocowania : |
|
| dokładność pomiaru: | ±6% |
| opakowanie: | etui materiałowe |
| zakres pracy kluczy dynamometrycznych: | 3,0-6,0 Nm |
| EAN: | 4013288228017 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.938 kg |
| długość opakowania: | 24 cm |
| szerokość opakowania: | 13 cm |
| wysokość opakowania: | 6.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
