wkrętak dynamometryczny nastawny 3.0-6.0 Nm z rękojeścią pistoletową, z uchwytem Rapidaptor, Kraftform Wera [05074702001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05074702001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5715 pkt. |
Wkrętak dynamometryczny nastawny serii Kraftform 7442 firmy Wera [05074702001], z uchwytem szybkomocującym Rapidaptor.
Wyposażony w wielokomponentową rękojeść pistoletową Kraftform, umożliwiająca przenoszenie wysokich momentów obrotowych.
Posiada regulację momentu obrotowego w zakresie 3.0-6.0Nm, rękojeść ma dokładność zgodnie z EN ISO 6789.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nastawny wkrętak dynamometryczny 7442 Kraftform Wera [05074702001]:
- wkrętak dynamometryczny nastawny serii Kraftform z uchwytem szybkomocującym Rapidaptor,
- wyposażony w wielokomponentowa rękojeść pistoletowa, umożliwiającą przenoszenie wysokich momentów obrotowych,
- posiada regulację momentu obrotowego w zakresie 3.0-6.0 Nm,
- ma wyraźnie wyczuwalny i słyszalny sygnał osiągnięcia zadanej wartości
- posiada nielimitowaną wartość momentu obrotowego podczas odkręcania - przy kręceniu w lewo rękojeść zachowuje się jak zwykły wkrętak,
- uchwyt Rapidaptor gwarantuje szybką wymianę grotów.
Parametry rękojeści dynamometrycznej Kraftform Wera [05074702001]:
- mocowanie narzędzia: sześciokąt 1/4" wewnętrzny,
- zakres pracy: 3.0-6.00 Nm
- regulacja momentu co: 0.25 Nm
- dokładność zgodnie z EN ISO 6789: ±6%
- długość całkowita: 150 mm
- szerokość: 105 mm
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 150 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| dokładność pomiaru: | ±6% |
| zakres pracy kluczy dynamometrycznych: | 3,0-6,0 Nm |
| EAN: | 4013288101730 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.278 kg |
| długość opakowania: | 21.8 cm |
| szerokość opakowania: | 8.1 cm |
| wysokość opakowania: | 5.1 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
