wkrętak dynamometryczny elektroniczny z pomiarem momentu i kąta, pamięcią i łączem Bluetooth, 0.04-0.7Nm, Bahco [TASMB14H007] wewnętrzny sześciokąt 1/4"
-
Producent:
-
Kod producenta:TASMB14H007
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 65198 pkt. |
Profesjonalny elektroniczny wkrętak dynamometryczny z pomiarem momentu i kąta Bluetooth model TASMB14H007 firmy BAHCO z gniazdem sześciokątnym 1/4" o zakresie pracy 0,04-0,7Nm.
Klucz dynamometryczny ma możliwość ustawienia do pamięci 50 nastawów. Transmisja do PC lub tabletu za pomocą wbudowanego systemu Bluetooth odbywa się w trybie ciągłym.
Regulacja pożądanej wartości momentu obrotowego i kąta odbywa się poprzez zmianę wartości w części elektronicznej rękojeści. Sygnał wizualny, dźwiękowy i wibracyjny potwierdza osiągnięcie zadanego momentu przez klucz.
Klucz dostarczany jest z deklaracją zgodności zgodnie z ISO 6789-1:2017 identyfikowalną zgodnie z międzynarodowymi normami.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.elektroniczny wkrętak dynamometryczny z pomiarem kąta, Bluetooth Bahco TASMB14H007:
- elektroniczny wkrętak dynamometryczny z pomiarem momentu i kąta przy dokręcaniu zarówno w lewo jak i w prawo,
- posiada system Bluetooth, który łączy się w czasie rzeczywistym z komputerem / tabletem,
- do pobrania jest bezpłatna aplikacja Bahco Connect dla systemów Windows 10, Android i iOS w 18 językach,
- ma wytrzymałą, trójkątną konstrukcję wykonaną z tworzywa,
- wkrętak wyposażony w żeńskie gniazdo 1/4" pod wymienne końcówki,
- wkrętak dynamometryczny ma sygnał wizualny (podwójne diody i wyświetlacz), dźwiękowy oraz wibracyjny,
- żółte światło LED wskazuje na osiągnięcie 40-80% zadanej wartości,
- zielone światło LED wskazuje osiągniecie docelowej wartości,
- czerwone światło LED wskazuje na przekroczenie zadanej wartości,
- pojemność pamięci to 1500 odczytów i do 50 nastawów,
- posiada możliwość pomiaru pracy w Nm / Kg.cm / cNm / Lbf.ft. / Lbf.in. /,
- klucz można ustawiać na pomiar:
- moment,
- kąt,
- moment i kąt,
- moment a następnie kąt,
- tryby ustawień wstępnych,
- tryby ustawień pracy,
- licznik
- programowalny czas automatycznego wyłączania,
- eksport danych: poprzez system Bluetooth,
- przechowywanie danych i wartości w trakcie wymiany baterii,
- programowalne ostrzeżenie przed nadchodzącym terminem kalibracji,
- dokładność pomiaru jest największa w zakresie od 20-100% zakresu pracy klucza i wynosi ±2% CW, ±3% CCW,
- zakres temperatur pracy: od 5°C do 42°C,
- temperatury przechowywania: od -10°C do +50°C,
- klucz wykonany jest według normy ISO 6789-1:2017,
- każdy wkrętak jest numerowany indywidualnie,
- komora baterii z gwintowaną nakrętką końcową na baterie alkaliczne AA (w zestawie)
Parametry klucza dynamometrycznego Bahco TASMB14H007:
- mocowanie: wewnętrzny sześciokąt 1/4"
- zakres pracy: 0.04-0.7 Nm
- regulacja momentu co 0,01 Nm
- pomiar kąta: 0-360°
- długość rękojeści (A): 130 mm
- długość wkrętaka (B): 226 mm
- wymiar (C): 12 mm
- wymiar (D): 11 mm
- wymiar (E): 32 mm
- wymiar (F): 189 mm
- wymiar (G): 40 mm
- waga: 325 g
- opakowanie: plastikowe etui
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 226 mm |
| waga: | 325 g |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| dokładność pomiaru: | ± 2% |
| opakowanie: | etui plastikowe |
| przełącznik kierunku: | nie |
| zakres pracy kluczy dynamometrycznych: | 0,04-0,7 Nm |
| pamięć: | tak |
| eksport danych: | tak |
| EAN: | 7314150489664 |
| kraj produkcji: | Stany Zjednoczone Ameryki |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.315 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
