wkrętak dynamometryczny nastawny 0.30-1.00 Nm z uchwytem szybkomocującym Rapidaptor, Kraftform Wera [05074772001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05074772001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4430 pkt. |
Wkrętak dynamometryczny nastawny serii Kraftform Kompakt 7431 firmy Wera [05074772001], z uchwytem szybkomocującym Rapidaptor.
Posiada regulację momentu obrotowego w zakresie 0.3-1.0Nm, rękojeść ma dokładność zgodnie z EN ISO 6789.
Wielokomponentowa rękojeść Kraftform z miękkimi i twardymi strefami chwytu umożliwia szybką pracę i zabezpiecza dłoń..
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.nastawny wkrętak dynamometryczny 7431 Kraftform Wera [05074772001]:
- wkrętak dynamometryczny nastawny serii Kraftform z uchwytem szybkomocującym Rapidaptor,
- posiada regulację momentu obrotowego w zakresie 0.30-1.00 Nm,
- ma wyraźnie wyczuwalny i słyszalny sygnał osiągnięcia zadanej wartości
- posiada nielimitowaną wartość momentu obrotowego podczas odkręcania - przy kręceniu w lewo rękojeść zachowuje się jak zwykły wkrętak,
- uchwyt Rapidaptor gwarantuje szybką wymianę grotów.
Parametry rękojeści dynamometrycznej Kraftform Kompakt Wera [05074772001]:
- mocowanie narzędzia: sześciokąt 1/4" wewnętrzny,
- zakres pracy: 0.30-1.00 Nm
- regulacja momentu co: 0,05 Nm
- dokładność zgodnie z EN ISO 6789: ±6%
- długość całkowita: 142 mm
- długość rękojeści: 92
Do wkrętaków dynamometrycznych polecamy używanie profesjonalnych końcówek firmy WERA.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 142 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| dokładność pomiaru: | ±6% |
| zakres pracy kluczy dynamometrycznych: | 0,3-1,0 Nm |
| EAN: | 4013288179128 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.122 kg |
| długość opakowania: | 15.5 cm |
| szerokość opakowania: | 3.65 cm |
| wysokość opakowania: | 3.65 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
