tarcza tnąca do stali nierdzewnej, 125/22,23/1,2 mm, X-LOCK A60T, Makita [E-00418]
-
Producent:
-
Kod producenta:E-00418
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 105 pkt. |
Tarcza tnąca z systemem mocowania X-LOCK firmy Makita model E-00418 o średnicy tarczy 125 mm i grubości 1,2 mm do ciecia metali i stali nierdzewnej.
Współpracuje ze szlifierkami kątowymi ze standardowym mocowaniem 22,23mm i z mocowaniem X-lock.
System mocowania X-lock umożliwia łatwy i szybki montaż tarczy do urządzenia, jednocześnie gwarantuje bardzo stabilne i mocne przymocowanie do szlifierki.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.tarcza tnąca do metalu, stali nierdzewnej INOX, 125/22,23/6 mm, X-LOCK A60T, Makita [E-00418]:
- tarcza z systemem mocowania X-LOCK A60T który zapewnia szybki i łatwy montaż,
- tarcza do cięcia typ T41 A60T-BF:
- T41 - tarcza płaska
- A - materiał zdzierający to tlenek aluminium (korund szlachetny),
- 60 - gradacja,
- T - bardzo twarda wg ISO 525
- BF - jako spoiwo zastosowano żywicę syntetyczną,
- przeznaczona do cięcia stali nierdzewnej,
- do stosowania we wszystkich szlifierkach kątowych z systemem mocowania X-lock, a także w każdej (małej) szlifierce kątowej ze średnicą mocowania 22,23mm.
Parametry tarczy E-00418
- średnica tarczy: 125 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23 mm,
- typ tarczy: T41 A60T-BF,
- system mocowania: X-lock i M14,
- grubość tarczy: 1,2 mm,
- maksymalna prędkość obrotowa: 12250 obr/min,
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 12250 obr/min |
| typ mocowania : | X-LOCK |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| przeznaczenie: | do stali nierdzewnej |
| grubość tarczy: | 1,2 mm |
| EAN: | 88381555449 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
