tarcza korundowa do cięcia metalu i stali nierdzewnej INOX, 125/22,23/0,8mm, Makita [E-22953]
-
Producent:
-
Kod producenta:E-22953
Stan magazynowy: 4
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 87 pkt. |
Tarcza tnąca do metalu i stali nierdzewnej INOX Makita [E-22953] o średnicy 125 mm i grubości 0,8 mm, przeznaczona do cięcia profili, rur, blach i drutów.
Tarcza przystosowana do stosowania w szlifierkach kątowych o średnicy mocowania 22,23 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Tarcza korundowa do cięcia metalu i stali nierdzewnej Makita [E-22953]
- cienka tarcza do cięcia stali i stali nierdzewnej,
- przeznaczona do cięcia profili, rur, blach i drutów,
- pozwala uzyskać wysoką jakość obróbki materiałów,
- do stosowania we wszystkich szlifierkach kątowych 125 mm o średnicy mocowania 22,23 mm.
PARAMETRY TECHNICZNE TARCZY DO METALU MAKITA [E-22953]
- średnica tarczy: 125 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23mm,
- grubość cięcia: 0,8 mm,
- typ tarczy: płaska,
- maksymalna prędkość obrotowa: 12250 obr./min.,
- oznaczenie tarczy: T41 Z60V-BF.
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 12250 obr/min |
| typ mocowania : | gwint M14 |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| przeznaczenie: |
|
| grubość tarczy: | 0,8 mm |
| typ tarczy: | płaska |
| EAN: | 0197050352095 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
