tarcza do szlifowania metalu 230X22.23X6 mm HIGH PERFORMANCE DeWALT [DW4549AIA-AE]
-
Producent:
-
Kod producenta:DW4549AIA-AE
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 175 pkt. |
Tarcza korundowa z ziarnami tlenku aluminium do szlifowania metali DeWALT model DW4549AIA, średnica tarczy 230mm, otwór wewnętrzny 22,23mm, grubość tarczy 6mm.
Tarcza ta przeznaczona jest do szlifowania metalu.
Rekomendujemy stosowanie tarczy w szlifierkach kątowych, elektrycznych i akumulatorowych różnych marek.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
tarcza do szlifowania metalu DeWalt DW4549AIA-AE o średnicy 230mm i grubości 6mm:
- tarcza korundowa przeznaczona do szlifowania spoin spawalniczych i powierzchni płaskich, metali żelaznych i nieżelaznych,
- tarcza ta posiada ziarna tlenku aluminium, dzięki temu ma 2 razy większą wytrzymałość w porównaniu do innych tarcz o wysokiej wydajności,
- przeznaczona jest do pracy ze szlifierkami kątowymi, elektrycznymi i akumulatorowymi.
Parametry tarczy DeWalt DW4549AIA:
- średnica tarczy: 230mm,
- średnica otworu: 22,23mm,
- grubość tarczy: 6mm,
- maksymalna prędkość obrotowa: 6650 obr/min.
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 6650 obr/min |
| typ mocowania : | gwint M14 |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 230 mm |
| przeznaczenie: | do metalu |
| przeznaczone do narzędzia: | szlifierka kątowa |
| grubość tarczy: | 6,0 mm |
| typ tarczy: |
|
| EAN: | 5035048501962 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.62 kg |
| długość opakowania: | 23.00 cm |
| szerokość opakowania: | 23.00 cm |
| wysokość opakowania: | 0.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
