tarcza do szlifowania metalu, 150/22,23/6,0mm, Makita [A-84981]
-
Producent:
-
Kod producenta:A-84981
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 86 pkt. |
Tarcza firmy Makita model A-84981 o średnicy tarczy 150mm i grubości 6,0mm, przeznaczonych do szlifowania zwykłej stali i metali kolorowych.
Tarcza przeznaczona jest do współpracy ze szlifierkami kątowymi o średnicy mocowania 22,23mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.tarcza do szlifowania metalu, 150/22,23/6,0 Makita A-84981
- średnio twarda uniwersalna tarcza do ogólnej obróbki zwykłej stali i metali kolorowych,
- przeznaczona do szlifowania brzegów i powierzchni, usuwania gratu,
- do stosowania we wszystkich szlifierkach kątowych ze średnicą mocowania 22,3mm i o
- tarcza tłoczona na zimno ze spoiwem ze sztucznej żywicy,
- przystosowana do maszyn wysokoobrotowych.
Parametry tarczy Makita A-84981
- średnica tarczy: 150mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23mm,
- grubość cięcia: 6,0mm,
- maksymalna prędkość obrotowa: 10200 obr/min,
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 10200 obr/min |
| typ mocowania : | gwint M14 |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 150 mm |
| przeznaczenie: |
|
| grubość tarczy: | 6,0 mm |
| EAN: | 088381349789 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
