tarcza do cięcia stali / stali nierdzewnej INOX, 180/22,23/2,0mm, Makita [D-18786]
-
Producent:
-
Kod producenta:D-18786
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 70 pkt. |
Ekstra cienka tarcza firmy Makita model D-18786 o średnicy tarczy 180mm i grubości 2,0mm, przeznaczonych do szybkiego cięcia metali i stali nierdzewnej.
Tarcza płaska przeznaczona jest do współpracy ze szlifierkami kątowymi o średnicy mocowania 22,23mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.tarcza do cięcia metalu, stali nierdzewnej INOX, 180/22,23/2,0 Makita D-18786
- ekstra cienka tarcza do szybkiego cięcia cięcia metalu i stali nierdzewnej, do stosowania we wszystkich szlifierkach kątowych ze średnicą mocowania 22,3mm,
- przystosowana do maszyn wysokoobrotowych
- przeznaczona do cięcia profili, rur, blach i drutów
Parametry tarczy Makita D-18786
- średnica tarczy: 180mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23mm,
- grubość cięcia: 2,0mm,
- typ: płaska,
- maksymalna prędkość obrotowa: 8600 obr/min,
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 8600 obr/min |
| typ mocowania : | gwint M14 |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 180 mm |
| przeznaczenie: |
|
| grubość tarczy: | 2,0 mm |
| typ tarczy: | płaska |
| EAN: | 088381205122 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
