tarcza do cięcia stali nierdzewnej Inox 230mm o grubości 1,9mm Thin Cut DeWALT [DT43939-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT43939-QZ
| Dostawa |
Płaska tarcza korundowa z ziarnami tlenku glinu do cienkiego cięcia stali nierdzewnej INOX DeWALT model DT43939, średnica tarczy 230mm, otwór wewnętrzny 22,23mm, grubość tarczy 1,9mm.
Tarcza DT43939 ma 2 razy większą wytrzymałość w porównaniu do innych tarcz o wysokiej wydajności.
Rekomendujemy stosowanie tarczy DT43939 w szlifierkach kątowych, elektrycznych i akumulatorowych różnych marek.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Tarcza 230mm do cięcia metalu i stali nierdzewnej INOX Thin Cut DeWalt DT43939:
- płaska tarcza przeznaczona do cienkiego cięcia stali nierdzewnej,
- tarcza DT43939 posiada ziarna tlenku glinu klasy przemysłowej, dzięki temu ma 2 razy większą wytrzymałość w porównaniu do innych tarcz o wysokiej wydajności,
- przeznaczona jest do pracy ze szlifierkami kątowymi, elektrycznymi i akumulatorowymi.
Parametry tarczy do cięcia metalu i INOX DeWalt DT43939:
- średnica tarczy: 230mm,
- średnica otworu: 22,23mm,
- grubość tarczy: 1,9mm,
- maksymalna prędkość obrotowa: 6600 obr/min.
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 6600 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 230 mm |
| przeznaczenie: | do stali nierdzewnej |
| grubość tarczy: | 1,9 mm |
| EAN: | 5035048503416 |
| kraj produkcji: | Polska |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.18 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
