tarcza do cięcia stali nierdzewnej 115x22,23x1,0mm DeWalt [DT3506-QZ] 1szt.
-
Producent:
-
Kod producenta:DT3506-QZ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 29 pkt. |
Tarcza do cięcia stali nierdzewnej INOX firmy DeWalt model DT3506 o średnicy tarczy 115mm i grubości 1,0mm.
Wysokowydajna profesjonalna tarcza płaska do stosowania we wszystkich szlifierkach kątowych ze średnicą mocowania 22,23mm, przeznaczona do cięcia różnych rodzajów stali, w tym również stali nierdzewnej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Tarcza do cięcia stali nierdzewnej 125mm DeWALT DT3506
- tarcza DT3506 przeznaczona jest do cięcia stali nierdzewnych, ale doskonale sprawdza się również przy cięciu innych gatunków stali
- tarcza przeznaczona jest do stosowania we wszystkich szlifierkach kątowych ze średnicą mocowania 22,3mm.
Parametry tarczy INOX DeWALT DT3506
- średnica tarczy: 115mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23mm
- grubość cięcia: 1mm
- maksymalna prędkość obrotowa: 13300 obr/min
W tarczach DeWALT stosuje się wysokogatunkowe spoiwa żywiczne co gwarantuje dużą trwałość i szybkie oraz gładkie cięcie z niewielkimi stratami ciętego materiału.
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 13300 obr/min |
| typ mocowania : | gwint M14 |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 115 mm |
| przeznaczenie: | do stali nierdzewnej |
| grubość tarczy: | 1,0 mm |
| EAN: | 5035048543023 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.34 kg |
| długość opakowania: | 12.10 cm |
| szerokość opakowania: | 12.10 cm |
| wysokość opakowania: | 1.70 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
